KONST / Litografier / Färglitografier 12575019
nr 1257 5019
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografier, 4 st, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Kolorerade, EA-upplaga, Signerade. Motivet: 30x41
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:34:01
300 kr
350 kr
450 kr
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén